35982

Mobil Oto Ekspertiz

Mobil oto ekspertiz aracınızın bulunduğu yere gelerek yerinde oto ekspertiz yapar. Araç sahipleri her gelen müşteri için araçlarını servise götürmek istemeyebilirler. Mobil oto ekspertiz tam bu noktada devreye girerek beğenmiş olduğunuz aracı ekspertiz işleminden geçirir. Araç başında ekspertiz yapıldıktan sonra mobil ekspertiz raporunuz hazırlanır ve size teslim edilir. Mobil oto expertiz sayesinde hem az zaman harcamış olursunuz hemde servis aramaktan kurtulursunuz ayrıca servislere vereceğiniz yüksek ücrtler yerinde oldukca uygun fiyatlara aracınızı ekspertiz yaptırmış olursunuz. Mobil oto expertiz profesyonel test cihazları ile aracınızı uzman teknisyenler eşliğinde ekspertiz yapar. İstanbul mobil oto ekspertiz siz ne zaman isterseniz beğendiğiniz araca mobil ekspertiz yapmaya gelebilir sadece randevu almanız yeterli olacaktır. Aracınıza pazar günü de mobil ekspertiz yaptırabilirsiniz. Yernide oto ekspertiz hizmetimiz tarafsız bir şekilde aracınıza ekspertiz yapar.


Mobil Oto Ekspertiz Hizmetini Kimler İçin Uygundur ?

Mobil oto ekspertiz hizmeti aracı servislerimize getiremediğiniz durumlarda yada zamanınız kısıtlı olduğu anlarda Belirlediğiniz saatler içinde Mobil oto ekspertiz ekibimiz aracınıza ekspertiz yapmaya gelir. Mobil oto expertiz ayrıca siz araç sahibini servise götürmeye ikna edemediğiniz durumlarda da size en hızlı çözüm olacaktır. Mobil oto ekspertiz hizmeti aracınızdaki tüm sorunları tespit eder raporlar ve size detaylı şekilde anlatır.

Mobil Oto Ekspertiz Hangi Kontrolleri Yapar ?

Mobil oto ekspertiz ekibimiz aracınızın bulunduğu yere geldikten sonra tüm kontrolleri yapmaya başlar bu kontrollerden en önemli olanları ise boya ve kaporta ölçümleridir. Aracınızın kaportasındaki boyalı veya daha önce aldığı bir hasar varsa nereden nasıl bir darbe almış hangi parçaları değişmiş yada lokal boyanmış olduğu tespit edilir. Aracın motor ve şanzuman elektronik sistemi bilgisayara bağlanır ve test edilir onun dışında motor ve şanzuman manuel yani mekanik testleride detaylı bir şekilde yapılır. Mobil oto expertiz ekibimiz Aracın tepeden tırnağa tüm kontrollerini yapar. Yağ kaçakları motorun yağ yakması yada test sürüşü esnasında olmaması gereken herşey not edilir. Klima kontrolleri airbag ve iç donanımı mobil oto ekspertiz tarafından kontrol edilir.  En son olarak aracın genel değerlendirilmesi yapılarak ekspertiz raporuna işlenir ve hizmeti alan kişiye detaylı olarak anlatılır. 


Mobil Oto Ekspertizistanbul mobil oto ekspertiz