35982

Avcilar Oto Ekspertiz

Avcılar oto ekspertiz servisimiz ikinci el ve sıfır araçların ekspertiz işlemlerini detaylı olarak profesyonel ekip ve ekipmanları ile yapmaktadır. Beğendiğiniz aracın nasıl durumda olduğunu bilmek ve geçmişinde hangi işlemlerden geçitiğini bilmek en doğal hakkınız. Herkes kazasız orjinal ve uygun araç almak ister ancak orjinal araç almak çok kolay değildir. Almak istediğiniz yada satacağınız aracı Avcılar oto ekspertiz servisine getirerek aracınız hakkında en detaylı bilgiye sahip olacaksınız ve aracı almanız gereken fiyat hakkında bilgi sahibi edineceksiniz.
Avcılar oto ekspertiz herzaman en hizmeti size vermektedir.
Oto ekspertiz raporu almadan araç almayın ekpertiz raporuna vereceğiniz ucretten kaçıp yüksek zararlar etmeyin servisimizde oto ekspertiz ücreti en uygun fiyat olarak müşterilerimizden alınmaktadır. Avcılar oto test ve computest merkezi daima kaliteli ve tarafsız hizmet vermektedir.
Aracınızı servisimize getirdiğiniz zaman kaportasında boya varmı ve değişen parçaları hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Ayrıca Motor ve şanzuman durumu nasıl ön takımında , mekanik aksamlarında arıza varmı varsa ne kadar masrafı var. Bilgisayarlı arıza tespiti ile elektronik arızası tespit edilir airbag ve abs sistemleri taranır. Araç iç ve dış yıpranması not edilir. Bunlar gibi bir çok sistem test ve kontrol edilerek oto ekspertiz raporunuza işlenir ve bütün işlemler bittikten sonra ekspertiz raporunuz size detaylı anlatılarak teslim edilir. Avcılar Oto Ekspertiz