35982

Adapazarı oto ekspertiz

Adapazarı oto ekspertiz hizmeti ile alacağınız ikinci el arabanın gelen durumu ile alakalı ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. ikinci el otomobil sahasının hızlanması ile birlikte kullanılmış araç satımlarıda yoğun şekilde artmakta Adapazarı oto ekspertiz ekibimiz beğendiğiniz otomobilin detaylı expertiz işlemlerini gerçekleştirerek geçmişinde hasarlı olabilme ihtimalini düşünerek Adapazarı oto ekspertiz ekibimiz gerekli tetkikleri uygularlar.
Adapazarı Araba Ekspertiz
 

Adapazarı Araç Ekspertiz


Adapazarı ilçesinde alacağınız otomobilin btün sistemi bilgisayarlı test cihazları ile denetim edilir olası bir arıza ve ya noksan parça hemen ekspertiz raporuna kayıt edilir. Aracın ön takımı firenleri ve motor bölümü kontrol edilir. Aracın kaporta durumuda boya ölçüm cihazı ile test edilerek geçmşte boyanmış ve ya dğeişmiş parçalar varsa tespit edilir. Motor ve şanzıman hem elektronik test cihazları ile hemde mekanik kontrollerden geçirilerek tespitleri sağlanır. Adapazarı araç ekspertiz ekibimiz son teknoloji test cihazları ile hizmet vermektedirler. Hizmetimiz Adapazarı ilçesinde tektir. Adapazarı oto ekspertiz firmaları içinde en teknolojik cihazları ve güncel yazılımları kullanmaktayız.
 
Adapazarı oto ekspertiz firmaları

Adapazarı oto ekspertiz, Adapazarı araç ekspertiz , Adapazarı mobil oto ekspertiz , Adapazarı araba ekspertiz , Adapazarı oto ekspertiz firmaları , Adapazarı oto ekspertiz fiyatları , Adapazarı oto ekspertiz tavsiye ,Adapazarı computest